Kafasız Kadın Nasıl Hayatta Kalabiliyor?

Kafasız Kadın Nasıl Hayatta Kalabiliyor?

Kafasız Kadın Nasıl Hayatta Kalabiliyor?

Kafasız Kadın Nasıl Hayatta Kalabiliyor? Bu olay bilindiği gibi Amerika’da yaşanmıştır. Eyaletler arası tren seyahati sırasında o trenin kaza geçirmesi sonucu hayatını kaybetmekte olan bir kadın hikayesi.

Sene 1937 İngiltere’de yaşayan bu kadın, Hitler Almanya’sından Amerika’ya kaçıyor. İngiltere’den kaçıp Amerika’ya ulaşan bu kadın, bir eyaletten başka bir eyalete seyahat ediyordu. Ama üzücü kaza olayı onu ve diğer tüm yolcuları bu hayattan koparıyor.

Kadının cansız bedenini bir doktor enkazların altından çıkartıyor ve bedenin hala yaşam belirtileri verdiğini fark ediyor. Bu doktor aynı zamanda insan organları ve yaşam mücadelesi üzerinde araştırmalar yapan bir doktordu. O sırada kadını yaşatabileceğini anladı ve hemen kendi çalıştığı hastaneye naklini istedi.

Çok acil ameliyata başlandı. Beyin ölümü gerçekleşen kafası için yapabilecek bir şey kalmamıştı, ayrıca o zaman kafanın bedene geri dikebilmek için teknoloji ve bilgi birikimi henüz oluşmamıştı. Bu nedenle kadının kafası bedeninden ayrılıyor ve başsız kalan beden doktorun tasarlamış olduğu suni yaşam makinesine bağlanıyor.

Suni yaşam makinesine bağlanan kadının bedeni mucize sonucu hayata dönüyor ve aşağıdaki videoda da izleyebileceğiniz gibi hareket edebiliyordu. Size iyi seyirler.

Eğer bu videoya inandıysanız, sizlerden çok özür dilerim. Çünkü bu videoda izlediğiniz kafasız kadın görüntüsü tamamen bir illüzyon gösterisinden ibarettir. Şimdi sizi bu illüzyon hakkında bilgi edinmenizi davet ediyorum. Buyurun; Kafasız Kadın İllüzyonu Nasıl Çalışır